Töö südame heaks

Suve vältel oli meil suur heameel teha koostööd SportESTi klastriga ning toetada seeläbi nende missiooni tervema ja liikuvama elanikkonna suunas, mis on ka meile väga südamelähedane. Tervis on meie kõige kallim vara ja selle hoidmiseks või parendamiseks saame palju ise ära teha. Mitmed vaimse ja füüsilise tervise probleemid on lahendatavad väga lihtsate ja väikeste elustiilimuudatustega. Näiteks vaid 30 minutit liikumist päevas ja vähem nutiseadmete kasutamist parandab märgatavalt meie une kvaliteeti ja üleüldist enesetunnet.

Media Stationi eestvedamisel valmisid mitmetele meie ühiskonnas kriitiliselt pead tõstvate probleemide lahendamisele ning müütide kummutamisele suunatud tervise edenduse artiklid. Et terviseteemalist ning kergesti kättesaadavat materjali on külluses, oli SportEST klastriga koostöö puhul meile äärmiselt oluline allikate usaldusväärsus. Seetõttu valisime koostatavate artiklite autoriteks oma valdkonna eksperdid – sõltumatud kõneisikud või SportEST klastri liikmed. Lisaks eesti- ja venekeelsetele tekstidele koostasime ka kaunid, trükkimiseks valmis kujundused. Artiklitega saab tutvuda SportEST klastri kodulehel SIIN.

Liikumistervise innovatsiooni klaster SportEST koondab 38 erinevat valdkondlikku partnerit, kelle eesmärgiks on inimese elujõu ja elukeskkonna parendamine ning töötada välja uusi innovaatilisi lahendusi liikumistervise valdkonnas. Rohkem infot SportEST klastrist ja tervislikust sportimisest leiate kodulehelt www.sportest.eu.