Media Station alustas koostööd Baltikumi suurima spordiklubide ketiga MyFitness

Hea meel on teatada, et alustasime koostööd Baltikumi suurima spordiklubide keti MyFitnessiga ning sel sügisel ilmub esimene MyFitnessi ajakiri. MyFitnessi näol on tegemist vaieldamatult väga tugeva kaubamärgi ja ettevõttega ning meil on hea meel, et saame ajakirja väljaandmisega toetada nende missiooni täitmist – inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivse ning tervislikuma elustiili kujundamisel.

Ajakiri levib tuhandete MyFitness spordiklubi liikmeteni nii Eestis kui Lätis ning ostuboonusena läbi MyFitnessi koostööpartnerite.

Ajakirjast leiab lugeja aegumatuid nõuandeid oma ala spetsialistidelt nii treeningu kui toitumise kohta, samuti inpireerivaid ja meelelahutuslikke elustiiliteemasid. Sisu kõrval on sama olulisel kohal ka ajakirja disain ja kvaliteet, mis jälgib minimalistlikku less is more käekirja.

Media Stationi osa projekti juures on ajakirja sisu tootmine, projektijuhtimine, fototööd, kujundamine ning reklaamimüük ehk oleme oma partnerile toeks kõikides ajakirja valmimistsüklites.

Ajakirja meediakaardiga on võimalik tutvuda SIIN.