LUX EXPRESS EESTI SISELIINID

Eesti eelistatuim bussifirma Lux Express Grupp pakub kõige tihedamaid igapäevaseid ühendusi Eesti suuremate linnade vahel: Tallinn, Tartu, Võru, Pärnu, Narva, Kuressaare ja Haapsalu. Eesti siseliinidel sõidab 25 mugavat bussi, mis teenindavad aasta jooksul vähemalt 1 300 000 reisijat (päevas keskmiselt 3500 inimest). Keskmine reisi kestvus on 2 tundi, mille vältel on Teie tulevasel kliendil enam kui piisavalt aega, et süveneda teie reklaammaterjalidesse. Meie kleebiste ja videoreklaamide klientideks siseliinidel on Tele2, CV-Online, Elisa, Skypark, SEB, ERGO Kindlustus.

LUX EXPRESS RAHVUSVAHELISED LIINID

Lux Expressi rahvusvahelistel liinidel sõidab üle 60 luksusliku bussi, mis teenindavad aasta jooksul enam kui 1 100 000 reisijat. Keskmine reisi kestvus on 5 tundi, mille vältel on Teie tulevasel kliendil enam kui piisavalt aega Teie loodud turundussõnumitega tutvumiseks, olgu sihtkohaks kas Helsinki, Peterburi, Moskva, Tallinn, Riia, Vilnius, või mõni muu turismi- või ärimeka. Meie kleebiste ja videoreklaamide klientideks rahvusvahelistel liinidel on Tuhamägi, Global Blue, Tallinn Card, Teletorn, Tervise paradiis, Positivus festival, Polis Group, Kotka Hamina, Telia.

Kleebised klapplaudadel

Iga reisija ette klapplaua välisküljele saame lisada reklaamkleebise suurusega laius 200 mm  × kõrgus 100 mm. Kleebised on reisija ees kogu sõidu vältel ja nende märgatavus on 100%.

Korraga on busside pardal eksklusiivselt vaid ühe kampaania kleebised. Siseliinidel saab eraldi valida või valikust välja jätta Tallinn-Tartu liini bussid. Rahvusvahelistel liinidel on võimalik eraldi valida Venemaa, Eesti, Läti ja Leedu baaside busse, mis sõidavad kõrvalriikidesse (nt Läti baasi bussid sõidavad peamiselt Eestisse ja Leetu). Sellega on võimalik tabada paremini soovitud sihtgruppi.

Videoreklaam meediamängijates

VIDEOREKLAAM MEEDIAMÄNGIJATES

Iga reisija ees olevas BUSPAD meediamängijas saab enne igat mängitavad filmi esitada kuni 15 sekundi pikkuse reklaamklipi, mida ei saa sulgeda.

Valitud perioodi vältel esitame eksklusiivselt vaid Teie reklaamklippi ja Lux Express busside “kinnita turvavöö” klippi.

Siseliinidel esitame klippe Tallinn-Tartu liinil ja rahvusvahelistel liinidel kõikides bussides.

Koostöömõtete või reklaamihuvi korral saatke päring info@mediastation.ee või küsige lisa +372 5615 1111.