LUX EXPRESS EESTI SISELIINID

Eestlaste seas eelistatuim bussifirma Lux Express Grupp pakub kõige tihedamaid igapäevaseid ühendusi Eesti suuremate linnade vahel: Tallinn, Tartu, Võru, Pärnu, Narva, Kuressaare ja Haapsalu. Eesti siseliinidel sõidab 27 mugavat Lux Express bussi, mis teenindavad aasta jooksul vähemalt 1’273’000 reisijat (ehk päevas keskmiselt 3500 reisijat). Keskmine reisi aeg on 2 tundi, mille vältel on Teie tulevasel kliendil enam kui piisavalt aega, et süveneda teie reklaammaterjalidesse.

LUX EXPRESS RAHVUSVAHELISED LIINID

Lux Express rahvusvahelistel liinidel sõidab üle 50 luksusliku bussi, mis teenindavad aasta jooksul enam kui 1’000’000 reisijat. Keskmine reisi aeg on 5 tundi, mille vältel on Teie tulevasel kliendil enam kui piisavalt aega, tutvumaks Teie loodud turundussõnumitega, olgu sihtkohaks kas Helsinki, St. Peterburi, Moskva, Tallinn, Riia, Vilnius, või mõni muu turismi või ärimeka.

Kleebised klapplaudadel

Iga reisija ette klapplaua välisküljele saab lisada reklaamkleebise (suurusega 200 mm laius × 100 mm kõrgus). Kleebised on kogu reisi vältel reisija ees ja nende märgatavus on 100%. Korraga on busside pardal eksklusiivselt vaid ühe kampaania kleebised.

Videoreklaam meediamängijates

Iga reisija ees olevas „BUSPAD“ meediamängijas saab enne igat filmi esitada kuni 15 sekundi pikkust heliga või helita reklaamklippi.

Koostöömõtete või reklaamihuvi korral saatke päring info@mediastation.ee või küsige lisa +372 5615 1111.