LUX EXPRESS EESTI SISELIINID

Eesti siseliinidel (Tallinn, Tartu, Pärnu, Narva, Kuressaare ja Haapsalu) sõidab 22 mugavat Lux Express ja Simple Express bussi, mis teenindavad aasta jooksul vähemalt 1’000’000 reisijat. Keskmine reisi aeg on 2 tundi, mille vältel on Teie tulevasel kliendil enam kui piisavalt aega, et süveneda teie reklaammaterjalidesse.

 

LUX EXPRESS RAHVUSVAHELISED LIINID

Lux Express rahvusvahelistel liinidel sõidab üle 50 luksusliku bussi, mis teenindavad aasta jooksul enam kui 1’000’000 reisijat. Keskmine reisi aeg on 5 tundi, mille vältel on Teie tulevasel kliendil enam kui piisavalt aega, tutvumaks Teie loodud turundussõnumitega, olgu sihtkohaks kas Helsinki, St. Peterburi, Moskva, Tallinn, Riia, Vilnius, või mõni muu turismi või ärimeka.

 

Veebibänner WiFi sisselogimislehel

Wifi banner laptop

Kõikide busside pardal levib WiFi ühendus, mida kasutab üle 40% reisijatest oma nutitelefoni, tahvelarvuti või läptopiga. WiFi võrku ühendamiseks suunatakse reisijad avalehele, kus esitame eksklusiivselt vaid Sinu kampaania bännerit.

 

Flaierid istmetaskutes

flyer

Iga reisija ees olevasse istmetaskusse on võimalik lisada flaier (maksimaalselt A5), mida kliendid saavad bussist kaasa võtta. Korraga on istmetaskus eksklusiivselt vaid Sinu ettevõtte kampaania flaierid.

 

Kleebised klapplaudadel

Sticker

Iga reisija ette klapplaua välisküljele saab lisada reklaamkleebise (suurusega 200 mm laius × 100 mm kõrgus). Kleebised on kogu reisi vältel reisija ees ja nende märgatavus on 100%. Korraga on busside pardal eksklusiivselt vaid ühe kampaania kleebised.

 

Videoreklaam meediamängijates

Media players

Iga reisija ees olevas „BUSPAD“ meediamängijas saab enne igat filmi esitada kuni 15 sekundi pikkust heliga või helita reklaamklippi.